Výsledky

Průbězné bodování kategorie do 1400 cm3 Race

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
715Michal Kurbel17201249
67Pavel Bystřický1412935
716Pavel Kurbel0141125
50Petr Türk121123
10Michal Petrželka002020
250Filip Horníček2020
9Jiří Daňek001717
97Dušan Parolek01717
37Milan Žárský001414
626Daniel Chromulak01010
111Roman Jurečka001010
16Drahoslav Buchta0088
505Rudolf Godolle
0077
43Miroslav Julínek
0066
210Jaroslav Stražický
0055
231Ivan Vojvodík
0044

Průbězné bodování kategorie do 1400 cm3 Standard

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
33Roman Hájek20020
808Martin Ošlejšek02020
98Roman Žárský002020
52Zdeněk Čamach17017
6Zdeněk Daněk001717
1Roman Tomanec001414
4Tomáš Novosád001212
2Dominik Holleš001111
14Filip Holleš001010
3Jakub Rožnovjak0099
240Tomáš Slovák0088

Průbězné bodování kategorie do 1600 cm3 Race

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
115Václav Smolík14142048
17Roman Kutý202040
7Jaromír Vincurek171734
18Pavel Zátorský001717
50Jakub Jančík001414
93Josef Švancara01212
19Michal Kopecký001212

Průbězné bodování kategorie do 1600 cm3 Standard

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
5Adam Zavřel002020
17Juraj Svitok001717
47Jakub Ďuriník001414

Průbězné bodování kategorie do 2000 cm3 Race

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
103Alfred Heinisch2020
49Tomáš Procházka002020
107Petr Vašíček1717
62Jaroslav Žouželka1414

Průbězné bodování kategorie do 2000 cm3 Standard

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
12Richard Navara202040
57Ladislav Najer1717

Průbězné bodování kategorie nad 2000 cm3 Race

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
189Jiři Salloum202040

Průbězné bodování kategorie nad 2000 cm3 Standard

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
202Libor Doskočil172037
328Jan Rejsa121729
56Filip Doskočil111425
11Václav Rojar2020
48Miroslav Matějka1414
15Jiří Harazin1010
626Daniel Chromulak99
13Pavel Vašek88

Průbězné bodování kategorie do 4×4

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
260Rostislav Dobeš20201757
77Roman Macků ml.17171448
87Stanislav Krčmář002020
58Merkuda Lukáš14014
49Patrik Polášek12012
46Lukáš Tichý001212
41Zdeněk Petružela001111
40Tomáš Žlebek
001010
666Bronislav Tatýrek0099
15Stanislav Ptáček
0088
39Martin Křivka
0077

Průbězné bodování kategorie Historik

Startovní čísloJezdec1.závod Konice2.závod Konice3.závod DušnáCelkem
60František Dohnal142034
105Lubomír Kvapil201232
54Luděk Koutný171431
27Pavel Skopal01717