Výsledky

Průbězné bodování kategorie do 1400 cm3 Race 1.ročník

ČísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
125Michal Kurbel2020202080
86Radim Ježek1714171765
716Pavol Kurbel1210121246
14Jindřich Kočiřík11141439
210Jaroslav Stražický141226
143Petr Zima11920
324Josef Žák1717
42Petr Fojtach1111
66Martin Hanzal1111
41Radek Fojtach1010
97Dušan Parolek1010
41Rdek Vojtách99
42Petr Vojtách88
733Adam Franta77

Průbězné bodování kategorie do 1400 cm3 Standard

ČísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
808Martin Ošlejšek1020171764
833Lukáš Cvejn202040
844Nela Krátká171431
109David Surma2020
142Lubomír Hynčica1414
616Daniel Patka1414
11Filip Freitag1212
325Tomáš Hubscht1212
786Daniel P8vek1111
143Jroslav Beneš1111
26Tomáš Komberec1010
142Iva Cvejnová99

Průbězné bodování kategorie do 1600 cm3 Race

ČísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
115Václav Smolík1717202074
782Petr Stodola202040
88Leoš Jílek junior12121438
7Jaromír Vincurek171734
8Lukáš Vysoudil141226
868Leoš Jílek sen.141226
43Daniel Knotek1414

Průbězné bodování kategorie do 1600 cm3 Standard

ČísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
654Adam Zavřel2020
25František Zachara2020
65Jakub Lichnovský2020
16Miloslav Smrčka1717
63Lukáš Zelený1717

Průbězné bodování kategorie do 1800 cm3 Standard

ČísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
12Richard Navara1417171260
19Petr Rodek20202060
15Jiří Harazin172037
70Aleš Kluka141731
69Martin Jansa111425
112Josef Švancara1212

Průbězné bodování kategorie do 2000 cm3 Race

ČísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
103Alfred Heinisch20172057
107Petr Vašíček17141243
356Vladimír Hejl142034
55Jiří Kozák111728
29Martin Stejskal121224
902Milan Haviger2020
21Jan Doseděl1414
47Jakub Petr1010

Průbězné bodování kategorie do 2000 cm3 Standard

ČísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
53Miroslav dokupil20142054
914Zendy Buldog171229
118Tomáš Vybíral141226
306Vojtěch Křečan2020
844Vítězslav Janků2020
916Lukáš Středa1717
696Ondřej Pávek1717
71Vojtěch Janků1717
915Jaroslav Středa1414
3Tomáš Koukola1212

Průbězné bodování kategorie nad 2000 cm3 Race

ČísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
2Kamil Kunt2017172074
189Jiri Salloum121729
24Martin Danišek2020
61Pavel Ješina2020
37David Surma1717
114Milan Hrabčík1414
35Michael Jančík1414
46Marcel Pašek1212
23Aleš Dlužanský1111
21Jan Doseděl1111

Průbězné bodování kategorie nad 2000 cm3 Standard

čísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
34Michal Hančík1120141762
18Václav Rojar20202060
202Libor Doskočil1017171458
911Filip Libor Doskočil71281239
340Jaroslav Jůza9141134
David Pašník1717
10Jan Rejsa61117
72Jakub Swatzina5914
13Petr Richtr1414
12Roman Kovar41014
9Petr Mikulenka1212
32Aleš Dlužanský1212
89Dominik Pašek1010
73Christopher Woitek3710
93Adam Kalaš99
8Radim Králík88
833Marek Stejskal66
620Michaela Turková156
7Tomáš Fnukal22

Průbězné bodování kategorie do 4×4

čísloJméno1.závod - Konice2.závod - Konice3.závod - Konice4.závod - Konice5.závod - Dušná6.závod - DušnáCelkem
38Stanislav Krčmář1211202063
260Rostislav Dobeš202040
711Petr Tűrk171734
77Roman Macků ml.141428
677Patrik Pavkov111021
775Rostislav Diblík10919
48Miroslav Mtějka1717
918Filip Pavlech1717
58Lukáš Merkuda1414
44Michal Gajdošík1212
5Tomáš Fňukal1212
55Martin Křivka99
96Adam Tomeček88

Průbězné bodování kategorie Historik