2.ročník

2.ročník

Průbězné bodování kategorie do 1400 cm3 Race

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo55Petr Zima1414141402020172020202017210
2.místo42Petr Fojtach0020171714170017141412142
3.místo41Radek Fojtach0017202017140014121214140
4.místo125Michal Kurbel2020000002017001720114
5.místo44Olivie Prouzová121212121412120120700105
6.místo411Tomáš Kohoutek
0000110014140011959
7.místo19Jiří Mencler
1010101100000000041
8.místo300Josef Mentlík
00000911011000031
9.místo405Pavel Koudelka00000000012170029
9.místo333Pavel Rubíček
00001000000091029
10.místo129Jindřich Kočiřík
11170000000000028
11.místo811Jan Packa
00000000011100021
12.místo858Jaroslav Dambor
0900010000000019
12.místo844Lukáš Cvejn
0000000001090019
12.místo6Zdeněk Daněk0000000000081119
13.místo407Michal Kočiřík
1700000000000017
14.místo99Matěj Matoušek000000000007815
15.místo240Tomáš Slovák000000000006713
16.místo156Pavel Popelka
0000120000000012
17.místo45Jiří Vícha
0110000000000011
17.místo704Pavel Cejnar
0011000000000011
17.místo202Martin Toman
0000011000000011
17.místo428Ondřej Ťahúr
0000000000110011
18.místo200Jarmil Kubíček
0000001000000010
18.místo111Roman Jurečka0000000000010010
18.místo608Martin Šimčík000000000005510
18.místo606Luděk Frýbert000000000004610
19.místo452Tomáš Tobolík
00009000000009
20.místo236Viktor Úlehla
00008000000008
20.místo480Lukáš Skřivánek
00000000008008

Průbězné bodování kategorie do 1400 cm3 Standard

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo418Štěpán Holub20202017140172017001420199
2.místo410David Novák9000202020002002017126
3.místo786Daniel Pávek17171720014141700000116
4.místo460Štěpán Kozbert
00121400121412171757105
5.místo3René Gruber
000001211121414091486
6.místo808Martin Ošlejšek12121412170000000067
7.místo833Nela Krátká
00000000020200040
8.místo211Jan Ferkovič
14140000000000028
9.místo450Martin Hlaváček
00000170000011028
10.místo844Josef Cvejn
00000000014100024
10.místo526Petr Šišpera00000000000121224
11.místo16Jakub Macenauer
00000110110004022
11.místo11Coufal Jan01100000001100022
12.místo146Igor Dudas
11100000000000021
12.místo104Petr Laciga00000000000101121
13.místo147Igor Dudas Junior
890000000000017
13.místo11Jan Coufal
0000000017000017
13.místo580Zdeněk Ředina0000000000017017
13.místo586Martin Šiška000000000008917
14.místo74Radek Červík
0000110000003516
15.místo535Luboš Minář
0000000000140014
15.místo525Tomáš Novosád000000000006814
16.místo432Martin Šimčík
0000120000000012
16.místo538Simona Kubíková
0000000000120012
17.místo537Miroslav Karmášek
0000000000110011
17.místo512Tomáš Neuman
0000000011000011
18.místo6David Weil
1000000000000010
18.místo610Miroslav Konvalinka0000000000001010
19.místo546Jan Suchánek
00000000009009
20.místo742Lukáš Suchánek
00000000008008
21.místo565Tomáš Komberec
00000000007007
21.místo594Patrik Dočkal00000000000707
22.místo591Martin Buchta00000000000066

Průbězné bodování kategorie do 1600 cm3 Race

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo115Václav Smolík20202020172020202017201717248
2.místo132Michal Polehla171214172000171720172020191
3.místo33Dominik Melichar001714140000141414087
4.místo7Jaromír Vincurek121400111417000012080
5.místo445Lukáš Heralecký
0011010000011110043
6.místo74Vojtěch Slézák
000001714001000041
7.místo174Roman Kutý
14170000000000031
8.místo348Radek Štantejský
00000120140000026
9.místo539Lukáš Bořil
00000000012120024
10.místo369Jan Kolek
0012000000000012
10.místo415Tomáš Večerka
0000120000000012
10.místo568David Felcman
0000000120000012
11.místo730Ondřej Packa
0000000001100011
12.místo93Lukáš Pavelka
00009000000009
12.místo558Marek Hladůvka
00000000090009

Průbězné bodování kategorie do 1600 cm3 Standard

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo92Tomáš Ducháček201417171420201717202000196
2.místo666Tomáš Havlík121211140121711141717914160
3.místo36Lukáš Bořil0172020170000000074
4.místo469Štěpán Poulík
0014020000000141765
5.místo205Aleš Dopita1401000140120008058
6.místo393Milan Švehlák
170000001400012043
7.místo242Jizi Svitek00000000000202040
8.místo27Karel Zedek
00120017000000029
9.místo541Dominik Bradler
00000000014010024
10.místo427Jan Kolek
0200000000000020
10.místo562Tomáš Szabó
0000020000000020
10.místo514Milan Faltus
0000000020000020
11.místo117Tomáš Semela0000000000071219
12.místo522Karel Zedek0000000000017017
13.místo389Miroslav Smrčka
0000120000000012
14.místo423Tomáš Rada
1100000000000011
14.místo23Tomáš Nenicka
0110000000000011
14.místo424Stanislav Šašek
0000110000000011
14.místo8Petr Poulík0000000000011011
14.místo589Tomáš Bártak0000000000001111
15.místo423Alois Hůšť
1000000000000010
15.místo405Dominik Šolc
0000100000000010
15.místo602Vlastislav Štětkář0000000000001010
16.místo53Kateřina Talašová00000000000099

Průbězné bodování kategorie do 1800 cm3 Standard

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo232Aleš Kluka
172020202020202020001714208
2.místo69Martin Jansa
20171717170171717001420173
3.místo12Richard Navara1412121412141412120201112159
4.místo212Miroslav Polák
121411121012121411001010128
5.místo628Hana Cupáková
001000111100008949
6.místo227Jan Rejsa00001100014000025
6.místo393
Petr Kráčala
00001400000001125
7.místo551Filip Netolický0000000002000020
7.místo559Petr Pospíšek0000000000020020
8.místo211Jiří Harazín
0000017000000017
8.místo550Martin Novák0000000001700017
8.místo229Martin Hlavica0000000000001717
9.místo214David Stejskal
0014000000000014
10.místo542Tomáš Vičánek0000000000012012
11.místo590Lukáš Landsfeld00000000000909

Průbězné bodování kategorie do 2000 cm3 Race

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo101Josef Říha0020200171700121700103
2.místo2Jiří Kozák017001111141712000082
3.místo340Leoš Jílek jun.0000202020020000080
4.místo426Leoš Jílek sen.00001214122014000072
5.místo485Petr Haviger001401700017000048
6.místo466Tomáš Karpíšek000000000171414045
7.místo366Radomír Fňukal20200000000000040
7.místo432David Šplíchall00000000020200040
7.místo120Dominik Beňo00000000000202040
8.místo20Milan Haviger00170140000000031
9.místo139Martin Ošlejšek00000000000121426
10.místo300Libor Melichar00000000000111223
11.místo199David Střelka00000000000101020
11.místo545Jan Foral0000000000091120
12.místo600Roman Bielan0000000000017017
12.místo581Miloslav Elšík0000000000001717
13.místo9Miloš Nováček0140000000000014
13.místo553Jiří Adlaf0000000001400014
14.místo311Michal Hemerka0000012000000012
14.místo521Tomasz Kulej0000000000120012
15.místo557Jiří Borkovec0000000001100011
16.místo414Tomáš Škarek0000100000000010

Průbězné bodování kategorie do 2000 cm3 Standard

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo432Michal Kubík120001212170012201217114
2.místo31Josef Janku00200011122014171400108
3.místo438David Weil000020202000002020100
4.místo80Roman Zahradníček17170171417000000082
5.místo32Miroslav Jelínek001400101117101008080
6.místo190Radek Apko2000200014020000074
7.místo220Jan Gronych001700140000010041
8.místo62Barbora Rejsová00000710149000040
9.místo247Tomáš Ruprecht20140000000000034
10.místo548Lukáš Dorinský00000000014170031
11.místo89Martin Šíbal11120000000000023
12.místo555Martin Vašek10110000000000021
13.místo549Josef Mojžíš0000000002000020
14.místo247Jan Cudrigh0000170000000017
14.místo563Tomáš Kühnert0000000170000017
14.místo588Roman Král0000000000017017
15.místo81Dominik Zahradníček1400000000000014
15.místo346David Skýpala0000000000014014
16.místo554Václav Novotný0000000012000012
17.místo513Jan Faistaver0000000001100011
17.místo529Lukáš Vykysalý0000000011000011
17.místo592Kristýna Proislová0000000000011011
18.místo111Rostislav Nosek00000900000009
18.místo517Karolína Michutová00000000090009
18.místo582Martin Varmuža00000000000909
19.místo69Patrik Polášek00000800000008
20.místo523Jaroslav Kráčmar00000000000707

Průbězné bodování kategorie nad 2000 cm3 Race

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo335Kamil Kunt20172014202020140001714176
2.místo777Milan Dibnik012001717122017002020135
3.místo420Jakub Petříček171417170141700001417127
4.místo219Lukáš Chaloupka00142000141720000085
5.místo533Roman Kovář00000000141720101172
6.místo375Jiří Indra000020000000121244
7.místo378Petr Pustějovský000014011000011036
8.místo142Milan Hrabčík00110120000000023
9.místo91Lukáš Blažek1480000000000022
9.místo436Leoš Jílek jun.12100000000000022
10.místo511Ladislav Pinke1190000000000020
10.místo61Pavel Ješina0200000000000020
10.místo516Tomáš Bek0000000002000020
11.místo8Marcel Pašek0012000000000012
11.místo565Zdeněk Kučera0000000120000012
12.místo451Petr Holomek0110000000000011
13.místo58Martin Poláček0000001000000010

Průbězné bodování kategorie nad 2000 cm3 Standard

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo202Libor Dostočil171714020002020001720145
2.místo833Marek Stejskal710121701417121050914127
3.místo911Filip Doskočil12140000017171701417108
4.místo433Michal Hanačík2020200000000020080
5.místo46Jakub Swatzina11000172001400012074
6.místo340Jaroslav Jůza10017200001012000069
7.místo67Veronika Šmídová000001012570041048
8.místo54Pavel Pauk00000172000900046
9.místo444Andrzej Milczarek000001200012170041
10.místo560Michal Ducháč00000000020200040
11.místo661Marek Walczuk00000110006120029
11.místo417Filip Lacina0000120009008029
12.místo564Zdeněk Večeř00000001114000025
13.místo77Ladislav Carda00000000010140024
14.místo425Šimon Krajtl8001400000000022
15.místo88Jaroslav Horák9120000000000021
15.místo79Josef Gasidlo0000001470000021
16.místo517Jiří Mrština0000000911000020
17.místo417Filip Lacina0000000800001119
18.místo2Zhuchkov6000110000000017
19.místo437Maroš Gonda1400000000000014
19.místo429Robert Bubela0000140000000014
19.místo530Luděk Zub0000000001400014
20.místo515Filip Polák000000048000012
20.místo596Martin Hlaváček0000000000001212
21.místo430Josef Grmolenský0110000000000011
21.místo527Jaroslav Diviš0000000001100011
21.místo532Josef Joneš0000000000110011
21.místo583Radoslav Blažek0000000000011011
22.místo553Jakub Novák0000000000010010
23.místo98Marek Slezák00000000080008
24.místo34Marek Marčok00000000070007
24.místo53Pavel Kania00000000000707
25.místo519Christopher Woitek00000006000006
25.místo116Milan Tomáš00000000000606
26.místo439Michal Glonek50000000000005
26.místo112Jiří Tkadlec00000000000505
27.místo518Jakub Pedack00000003000003

Průbězné bodování kategorie do 4×4

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo66Petr Vávra171414172020200020142020196
2.místo404Radek Beránek00001417141410001417100
3.místo775Rostislav Diblík111200814127600101292
4.místo311Petr Türk ml.12171701700000200083
5.místo5Jan Prochazka2000200002000170077
6.místo631Jiří Valla14001410001111000060
7.místo4Petr Celerin000000012170017046
8.místo46Tomáš Doležal9001290008000038
9.místo969Pavel Müller00001200900001435
10.místo86Aleš Kovář0100060000006931
11.místo536Jaroslav Středa00000000014120026
12.místo441Král Jakub0200000000000020
12.místo317Darek Čepička0020000000000020
12.místo176Filip Kuba0000000020000020
13.místo569Dominik Vávra0000000109000019
14.místo111Petr Türk st.7110000000000018
14.místo706Antonín Palaj0000000000081018
15.místo415Erik Frgál0000001700000017
15.místo286Martin Petr0000000170000017
15.místo528Jaroslav Diviš0000000001700017
16.místo286Martin Petr0000000014000014
17.místo570Tomáš Petr000000067000013
18.místo392Lukáš Padrta0012000000000012
18.místo556Daniel Suk0000000012000012
18.místo406Marián Suchánek000070000005012
18.místo593Miroslav Jagoš0000000000012012
19.místo55Petr Zima0000110000000011
19.místo544Ondřej Packa0000000000110011
19.místo609Kryštof Zpěvák0000000000011011
19.místo598Tomáš Szabó0000000000001111
20.místo400Marek Sedláček1000000000000010
21.místo1Josef Kalčák00000000000909
22.místo401Miloslav Bureš80000000000008
22.místo561Radek Klaban00000008000008
23.místo330Jan Schenker00000000000707
24.místo946Václav Valášek00000000500005
25.místo520Daniel Hladík00000000400004

Průbězné bodování kategorie Historik

UmístěníČísloJménoKonice soKonice neNová Seninka soNová Seninka neKoryčany soŠléglov soŠléglov neTatenice soTatenice neHronov soHronov neHalenkovice soHalenkovice neCelkem
1.místo446Radek Knybel11112020171220201720171220217
2.místo19Jiří Mencler0000121411171417141110120
3.místo51Zdenek Kurtin171414171417170000911113
4.místo75Miroslav Dokoupil101700911121120001017100
5.místo601Pavel Skopal12900141001412000071
6.místo54Luděk Koutný010008000000141244
7.místo53Miroslav Dokoupil st.00170020000000037
8.místo547Radek Vonka00000000014200034
8.místo88Pavel Sucharda00000000000201434
9.místo747Miroslav Morávek20000000001200032
10.místo28Roman Kovář9200000000000029
11.místo195Lubomír Kvapil14120000000000026
12.místo440Leoš Čížek8000000120000020
12.místo821Jakub Ďuriník0000200000000020
13.místo58Lukáš Merkuda0000000000017017
14.místo858Jaroslav Dambor0000001400000014
15.místo200Luboš Vaníček0000100000000012
16.místo130Pavel Vrabec0000000001100011
17.místo68František Dohnal08000000000008
17.místo36Tomáš Jurášek00000000000808